recorder-img
Accesorii fotoEchipament transmisiuni liveBlackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Rate de la 54,12 lei
right arrow

Solicita publicare produs in SICAP

1.299,00 lei

Deschidere la livrare

Garantie inclusa:

Persoane fizice:

24

luni

Persoane juridice:

24

luni

Specificații tehnice

ProprietateSpecificație

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

1.299,00 lei

Descriere

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Specificatii

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

report icon

Raporteaza o eroare

344875

Specificatii cheie

Specificații tehnice

ProprietateSpecificație
Buletts txt listing
  • Montare usoara in SFP Cage
  • Suporta rezolutii SD, HD si 4K
  • Transmisie single-mode pentru o raza de actiune deosebit de mare

Pachetul contine

Specificații tehnice

ProprietateSpecificație
Package contains
Blackmagic Design 6G SFP Optical Module

Accesorii recomandate pentru

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Recenzii

Intrebări și răspunsuri

Descrierea bunurilor sau a serviciilor disponibile pe www.f64.ro (prin imagini, video etc.) nu reprezinta o obligatie contractuala din partea F64, acestea fiind utilizate exclusiv cu titlu de prezentare. Implicit F64 Studio S.R.L. nu isi asuma raspunderea pentru eventualele erori de pret sau stoc. Aceste erori nu obliga F64 Studio S.R.L. la nicio actiune. Preturile si disponibilitatea produselor comercializate de catre F64 Studio SRL pot suferi modificari ulterioare, acest lucru fiind influentat de factori externi precum politica de preturi a distribuitorilor sau disponibilitatea produselor pe stocul acestora. De asemenea, F64 Studio S.R.L. isi rezerva dreptul de a corecta eventuale omisiuni sau erori in afisare care pot surveni in urma unor greseli de dactilografiere, lipsa de acuratete sau erori ale produselor software, fara a anunta in prealabil.